• آیا می توان گفت شرکتهایی که سبزیجات منجمد را از بهترین محصولات انتخاب می کنند، معمولا در فروش عمده آنها موفق خواهند بود؟
  سبزیجات منجمد را می توان از جمله پر تقاضا ترین ها دانست که همیشه برای استفاده افراد مختلف مورد توجه هستند. این سبزیجات به دلیل تنوعی که دارند در اغلب غذاهای ایرانی حضور داشته و می توانند باعث خوش طعم شدن غذاها آنها طور که باید شوند. از همین رو در طول سال معمولا مورد توجه بوده و مصرف کننده ها آنها را خریداری می کند.
  لذا شرکت های عرضه کننده به منظور تامین نیاز مشتریان خود تدابیری را مد نظر گرفته تا بتوانند محصولات خود را همیشه به فروش رسانند. یکی از بهترین اقدامات برای عرضه سبزیجات در طول سال، منجمد کردن آنهاست.

  سبزیجات  منجمد

  با توجه به این که هر سبزی متعلق به فصلی خاص است، طبیعا نمی توان به راحتی آنها را در فصول دیگر سال یافت. اما انجامد آنها کمک می کند تا بتوان سبزیجات را با کیفیت عالی و آماده استفاده در دیگر فصول نیز نیز در اختیار داشت.
  سبزیجات در بسته بندی های مخصوص قرار گرفته و سپس منجمد می شوند. در این صورت ماندگاری آنها بسیار زیاد شده و می توان برای مدت های طولانی از آنها نگهداری کرد.

  پخش عمده سبزیجات منجمد

  با توجه به این که سبزیجات منجمد معمولا توسط تولید کنندگان در حجم زیاد به فروش می رسد، طبیعتا باید مراکز توزیع در شهرهای مختلف به آنها ارتباط گرفته و محصول مد نظر خود را سفارش دهند. در این صورت می توانند حجم زیادی از سبزیجات منجمد را با نرخ مناسب خریداری کرده و در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

  جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

  پخش سبزیجات منجمد به تمام نقاط تهران

  فیروز عبادی

  تلفن های تماس: ۰۹۱۲۵۹۶۰۶۱۵   ۰۲۱۶۵۷۶۴۹۰۶

  تحویل درب منزل رایگان

  ۲۴ ساعته حتی ایام تعطیل

  آماده عقد قرارداد با تمام ارگانها، رستورانها و سازمانها